درباره وبلاگ   

باور کردن اینکه فوتبال محبوبترین بازی جهان است زیاد مشکل نیست.بازی فوتبال ساده سریع ومهیج است وبرای انجام ان فقط یک توپ لازم است.فوتبال در هر زمان و مکان بازی می شود و هر چند سال یکبار هم باعث گرد امدن بازیکنان از نقاط مختلف جهان می شود.

اینها تعدادی از جذابیتهای فوتبال هستند. جام جهانی فوتبال از نظر بازیکنان وطرفداران فوتبال بالاترین سطح مسابقات در جهان را داراست.پس اگر در این وبلاگ با مطالبی در مورد جام جهانی مواجه شدید تعجب نکنید. اما فوتبال چیزی بیش از جام جهانی است.

در مطالب بعد شما می توانید در مورد تیمها و بازیکنان بزرگ استادیومها جامها  ومسابقات اطلاعاتی را بدست اورید که در گذشته به فوتبال جذابیت داده و در اینده نیز به اهمییت ان می افزاید. مهم نیست که شما نسبت به فوتبال چقدر تعصب دارید. من مطمئن هستم که شما در این وبلاگ چیزهایی را که قبلا نمی دانستید یاد می گیرید. همیشه نکاتی برای یادگیری وجود دارند و این علتی است که چرا ما اعتقاد داریم که فوتبال بهترین بازی جهان است و همیشه هم خواهد بود. ضمن اين كه اين وبلاگ فوتبال روز ايران و جهان و حواشي ان را پوشش مي دهد. اين وبلاگ از تمامي لينك هاي معتبر فوتبالي برخوردار مي باشد.

فوتبال بازی و نیز صنعت بزرگی است. اما فوتبال بیش از اینکه درباره بازیکنان و مربیان باشد در مورد طرفداران استادیومها جوایز داوران وجنبه های دیگری است که ان را برای میلیونها نفر دوست داشتنی کرده است.

این وبلاگ برای فوتبالدوستان و اهالی فوتبال در تاریخ ۲۶ اذر سال ۱۳۸۶ اغاز به کار می کند.

                                                لوگوي وبلاگ   

                                                   ادرسهاي وبلاگ                 

                      www.footballclick.persianblog.ir  یا   www.footballclick.tk 

لينک
دوشنبه ۱۳۸٦/٩/٢٦ - محمد