رییس سازمان لیگ فوتبال: با باشگاه استقلال برخورد می‌شود   

رئیس سازمان لیگ فوتبال،گفت: طبق آیین نامه منشور اخلاقی و با توجه به حرکت تماشاگران و کادر فنی تیم استقلال در بازی با صبا، با این باشگاه برخورد خواهد شد.

عزیز الله محمدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: من نمی توانم در خصوص نوع برخورد با باشگاه استقلال چیزی بگویم اما، سازمان لیگ تمام حرکات روز گذشته بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال و همچنین شعارهای تماشاگران را به کمیته انضباطی گزارش می‌دهد و بعد از آن درمورد استقلالی ها تصمیم‌گیری می‌شود.

وی ادامه داد: فرقی نمی‌کند این حرکت‌ها از سوی چه کسانی باشد.مهم این است که این تخلف سر زده است و بعد از ارائه گزارش سازمان لیگ به کمیته انضباطی در این خصوص تصمیم می‌گیریم.این درحالی است که آخرین اخطار خود را با ابلاغ منشور اخلاقی در چند روز گذشته به باشگاه‌ها داده ایم.

رئیس سازمان لیگ درخصوص پرتاب سنگ و اشیا از سوی تماشاگران به سمت داوران بازی نیز تصریح کرد: چنین مواردی در شرایط ملتهب ورزشگاه‌ها طبیعی است و این امر بدون سابقه نیست.با این حال باید منتظر نظر کمیته انضباطی در این‌باره باشیم.

محمدی در پایان با رد خبر حضورش در ورزشگاه آزادی و برخورد شی با بدنش گفت: روز گذشته شهبازی ناظر بازی بود. من در ورزشگاه آزادی نبودم و به دلایلی از تلویزیون این بازی را تماشا کردم.

دیدار تیم‌های استقلال تهران و صبای قم روز گذشته در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

لينک
شنبه ۱۳۸۸/۸/٢ - محمد