فردوسی پور ‪۲۲‬دقیقه بعد از آغاز بازی برای گزارشگری به استادیوم رسید !!!   

تیم پرسپولیس تنها نماینده کشورمان است که پس از حذف تیم‌های استقلال، سپاهان و صبا، دیگر نمایندگان کشورمان از لیگ قهرمانان آسیا، همچنان در رقابتهای این لیگ معتبر حضور دارد.

این تیم پس از پشت سر گذاشتن تیم‌هایی از عربستان و قطر به عنوان تیم اول گروه دوم به مرحله بعدی صعود کرد و توانست جواز دیدار برابر بنیاد کار تیم دوم گروه چهارم را کسب کند.

در شرایطی که تک بازی پرسپولیس ایران در برابر بنیاد کار ازبکستان از حساسیت‌های بالایی برای طرفداران و مردم فوتبال دوست کشورمان برخوردار است و حکم مرگ و زندگی را برای تنها نماینده کشورمان دارد اما عادل فردوسی پور گزارشگر این بازی ‪ ۲۲‬دقیقه پس از شروع رقابت این دو تیم خود را به ورزشگاه ‪ ۱۰۰‬هزار نفری آزادی می‌رساند و دلیل دیرکرد خود را ترافیک شدید ورزشگاه آزادی عنوان می‌کند. لازم به ذکر است که این چندمین بار است که فردوسی پور به گزارش بازی های مختلف دیر می رسد و علت آن را ترافیک می داند و این مشکل فقط برای این گزارشگر پیش می آید.

هنوز مشخص نیست که چرا سازمان صدا و سیما با این همه گزارشگر شایسته تمهیدات مناسبی را برای بازی تنها نماینده کشورمان در جام باشگاه‌های آسیا نیاندیشیده است.

لينک
پنجشنبه ۱۳۸۸/۳/٧ - محمد