اخرین اخبار بعد از بازی بارسلونا و منچستر

رضایت  فرگوسن از نمایش قابل اطمینان تیمش

الکس فرگوسن
سر الکس فرگوسن معتقد است منچستر یونایتد بعد از نمایش خوبی که مقابل بارسلونا داشت شانس بیشتری برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان دارد. وی ادامه داد: "بارسلونا در این بازی فقط به حفظ توپ دلخوش بود بدون اینکه موقعیت های زیادی را روی دروازه ما خلق کند اگرچه منچستر هم در حملات کم تعداد بود.(فرگوسن اعتراف کرد که نمایش تیمش دفاعی بوده) با این همه ما به الدترافورد بر می گردیم ودر بازی برگشت شانس بیشتری نسبت به حریف داریم".اگرچه این نتیجه خوبی برای منچستر بود اما اگر رونالدو پنالتی دقیقه دوم را تبدیل به گل می کرد شب یونایتدها تکمیل می شد.

 

رونالدو مشتاق جبران

 

کریستیانو رونالدو 

رونالدو: "امروز من خوب نبودم مشکلی نیست حالا من می خواهم در منچستر موفق باشم. صفر صفر یک نتیجه خوب برای ماست. حالا ما به خانه برمی گردیم و من فکر می کنم در خانه برنده می شویم. تیم اعتماد به نفس خوبی داره. ما در خانه بازی می کنیم و شانس زیادی داریم".

منبع:وب سایت رسمی منچستر

 

بارسلونا مصمم در الدترافورد

بارسا و منچستریونایتد در بازی که با شروع غم انگیز رونالدو با از دست دادن پنالتی دقیقه دوم همراه بود مساوی شد. اما بعد از ان بارسا بهتر بود وحاکم بیشتر بازی بود و بیشترین شانس های گلزنی را داشت اما نتوانست از انها استفاده کند و به بن بست رسید.

منبع: وب سایت رسمی بارسلونا 

/ 3 نظر / 12 بازدید
گوگول

سلام! به نظر من که بارسا عالی بود.

فريبا

سلام ممنون از اینکه بهم سر زدی زمینه وبلاگت خیلی با سلیقه و جالب . موفق باشی .