تیم ملی ایران صدر نشین گروه شد

تیم ملی ایران با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل امارات در خانه حریف و پیروزی چهار بر دو کویت مقابل سوریه صدرنشین گروه شد و تا حدود زیادی به صعود از این گروه امیدوار شد.

تیم ایران که بازی متوسطی را از خود در مقابل امارات نشان داد و از همان ابتدای بازی مشخص بود که فقط برای کسب امتیازات لازم که همان سه امتیاز است وارد زمین شده توانست با ارائه یک بازی حساب شده و تا حدودی دفاعی تیم امارات که تا قبل از این بازی با پنج امتیاز صدرنشین بود را شکست دهد و با توجه به بازی دیشب کویت و سوریه که در کویت برگزلر شد و منجر به پیروزی کویت شد به صدر جدول برود.

در واقع با این نتایج کویت هم امید از دست رفته خود را بدست اورد و به صعود از این گروه امیدوار شد. برای مشخص شدن تیمهای صعود کننده از این گروه تنها دو بازی دیگر برای تیمها باقی مانده که در یکی از انها شنبه 25 خرداد ماه ایران در سوریه و در یک بازی دشوار یه مصاف این تیم خواهد رفت و کویت احیا شده میزبان امارات خواهد بود. لازم به ذکر است که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود می کنند.

جدول گروه به شکل زیر است :

رتبه    تیم        امتیاز

١      ایران         ۶

٢     امارات        ۵

٣     سوریه       ۵

۴     کویت         ۴

/ 5 نظر / 8 بازدید
نازنین

سلام ممنون که به وبلاگم سر زدی راستی وبلاگت خیلی توپه[شوخی][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][دست]

لیلا

سلام راستش یه ذره که یهچ کلهم اهل فوتبال نیستم[نیشخند]

افشین

سلام دوست عزيز ممنونم از که از وبلاگ من ديدن کرديد و خوشحالم از اينکه آلبوم مورد پسند شما قرار گرفت وبلاگ عالی داريد من زياد فتوبال دوست نيست، ولی ورزش را دوست دارم! مرسی از اطلاعات ی که در اختيار ورزش دوستان بخصوص فوتبال دوستان ،ميگزاری خسته نباشی شاد و هميشه سر بلند باشی افشين

محمد

سلام محمد جان متشکرم به من سر زدی[گل] متاسفانه ایتالیا با رومانی مساوی کرد[ناراحت] به امید روزهای بهتر موفق باشی[گل][گل][گل][قلب][قلب][قلب]

مهدي

سلام محمد جان اين برد شيرين رو به تو و همه ي ايراني هاي عزيز تبريك ميگم[گل]