شش امتیاز کسر شد بازم قهرمان شد!

               قهرمانان با جام

 

 

100000 هوادار پرسپولیس دقایقی پیش شاهد قهرمانی تیمشان باشایستگی و اقتدار کامل بودند و جام قهرمانی را بالای دستان کاپیتان محبوبشان کریم باقری دیدند. به تمامی پرسپولیسی های سرتاسر دنیا این قهرمانی را تبریک می گویم. باید بگویم که حقیقتا قهرمانی این فصل لیگ برتر باتوجه به 6 امتیازی که از این تیم کم شد و بازیهای خوبی راکه این تیم از خود به نمایش دراورد حق پرسپولیس بود و همه کارشناسان فوتبال به ان اعتقاد دارند.

 

پرسپولیس

 

انتقام بزرگ پرسپولیس از سپاهان

 

پرسپولیس با شکست سپاهان در این بازی از این تیم انتقام بزرگی را گرفت. فصل پیش در نیمه نهایی جام حذفی سپاهان با شکست دادن پرسپولیس این تیم را از رسیدن به جام حذفی محروم کرد و در فینال دو فصل قبل جام حذفی سپاهان با ضربات پنالتی پرسپولیس را مقلوب کرد و به قهرمانی رسید. اما پرسپولیس با برد امروز مقابل سپاهان قهرمان لیگ شد و یک جام معتبر را از سپاهان گرفت و از این تیم انتقام بزرگی گرفت.

 

تکمیل استادیوم در ساعت 12:30

 

هواداران

 

تماشاگران پرشور پرسپولیس از همان ساعات ابتدایی صبح به ورزشگاه رفتند به طوریکه در ساعت 12:30 ظهر ظرفیت ورزشگاه ازادی تکمیل شد.

 

حمله از پرسپولیس دفاع از سپاهان

 

 

کعبی

 

از همان شروع بازی مشخص بود که سپاهان برای گرفتن یک تساوی به زمین امده بود و فقط به ضد حمله فکر می کرد و یک بار هم در این زمینه موفق بود که توانست با این حربه یک گل بثمر برساند و گل زیبای محسن خلیلی را پاسخ دهد اما سپاهان بیشتر زمان بازی را به دفاع کردن مشغول بود. در مطلب قبلی نوشته بودم که اگر پرسپولیس هجومی بازی کند مطمئنا قهرمان خواهد شد و دیدیم که پرسپولیس تا دقیقه 96 بازی نا امید نشد و حمله کرد و به انچه استحقاقش را داشت رسید.

 

اشتباه بزرگ داور

 

 

مظفریزاده

 

سعید مظفری زاده همان داوری است که در بازی رفت پرسپولیس و صباباتری یک پنالتی اشتباه برعلیه پرسپولیس گرفت و دو امتیاز حساس از پرسپولیس را گرفت. او در بازی امروز دوباره مرتکب اشتباه شد و در نیمه اول بعد از گل اول پرسپولیس یک خطای اشکار را که روی کعبی انجام شد خطا تشخیص نداد و پرسپولیس را از یک پنالتی و زدن گل دوم محروم کرد. شاید اگر پرسپولیس دو هیچ جلو می افتاد خیلی راحت تر قهرمان می شد. به هرحال مظفری زاده شانس اورد که پرسپولیس این بازی را برد چون در غیر این صورت او بدون شک در نتیجه بازی دخیل بود.

 

خدا پرسپولیس را دوست داشت

 

 

سپهر حیدری

 

در حالی که تا دقیقه 96 بازی یک بر یک مساوی بود اما تماشاچیان بازی مانند همان ابتدای بازی تیمشان را تشویق می کردن و انگار می دانستند که این بازی را خواهند برد و این همان چیزی بود که سپاهان در این بازی نداشت یعنی 100000 تماشاچی. و بلاخره یک معجزه در دقیقه 96 اتفاق افتاد و استادیوم را منفجر کرد. گویی خدا صدای هواداران پرسپولیس را شنید.

 

 

قهرمانی پرسپولیس

  

/ 12 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دختر دريا

سلام. قهرماني تيم پرسپوليس رو به شما تبريك ميگم. حسابي گل كاشتن[دست][دست][دست][دست][دست][دست]

اینجانب

جشنی کوچک در وبلاگی بزرگ!!!!!!بفرمایید[نیشخند] من کاری به پرسپولیس ندارم ولی قهرمانیه منچستر رو پیشاپیش تبریک می گم!!! این جشنه که گرفتم بیا!!مرسی که سر زدی

محمد

سلام خسته نباشيد سايت خوبي داريد اگر امكان دارد سايت ما را با پشت پرده فوتبال و ادرس Www.navad.tk در قسمت پيوندها بگذاريد و سپس از طريق قسمت نظرات سايت ما، ادرس و عنوان سايتتان را بنويسيد تا سايتتان را ثبت كنيم با تشكر

پویا کوشنده - خبرهای IT

سلام محمد جان ، بنده هم به شما قهرمانی رو تبریک می گم. در رابطه با بازدید وبلاگتون هم وظیفه ای است که انجام می دهیم. امیدوارم که همیشه شاد باشید.[لبخند][گل]

روح الله

اقا تبرییییییک...خیلی حال داد...[دست][دست][هورا][هورا][گل][گل][نیشخند][چشمک]

روح الله

اقا تبرییییییک...خیلی حال داد...[دست][دست][هورا][هورا][گل][گل][نیشخند][چشمک]

روح الله

اقا تبرییییییک...خیلی حال داد...[دست][دست][هورا][هورا][گل][گل][نیشخند][چشمک]

یاسر

سلام مرسی سر زدی منم تبریک میگم . ان شا ا ... قهرمان آسیا می شیم آپ باحالی بود بای

مهدى

سلام محمدجان. مبارك باشه من زياد پرسپوليسي نيستم اما خيلي دوست داشتم قهرمان شه. راستي من ميخواستم بدونم تو از كدوم شهري و چند سالته؟[خجالت]

صفر

وبلاگ قشنگی دارید. ممنون از نظرتان[دست]