جدیدترین خبرها در باره بازی شهرآورد فردا

در آستانه بازی دو تیم پیروزی و استقلال خبرهای داغ درباره این این بازی هر لحظه انتشار می یابد.

جدیدترین خبرها در باره بازی شهرآورد فردا به این شرح است .
برنامه بلیت فروشی تغییر کرد و بر اساس تصمیم جدید شورای تامین استان تهران به منظور رفاه حال تماشاگران ، بلیت این مسابقه از ساعت 6 صبح روز جمعه دوازدهم مهر علاوه بر ورزشگاه آزادی ، در ورزشگاههای ، شیرودی ، حیدرنیا ، کشوری و تختی تهران در اختیار علاقه مندان قرار داده خواهد شد . 

کرم الله علیمرادی دبیر کل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد: کنترل دوپینگ بازی فردای  دو تیم در لیگ برتر بر عهده ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ نادو خواهد بود و اعضای کمیته پزشکی و کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال نمی توانند برای نمونه گیری از بازیکنان شرکت کننده در دیدار روز جمعه تیم‌های پیروزی و استقلال اقدام کنند. 
علیمرادی گرفتن نمونه دوپینگ از بازیکنان این بازی را تصادفی اعلام کرد و گفت:اکنون نام هیچ بازیکنی برای نمونه گیری تعیین نشده است. 

کادر فنی تیم فوتبال پیروزی که پس از تمرین دیروز صبح این تیم در ورزشگاه راه آهن تمرین عصر دیروز تیمشان را تعطیل کردند، قرار است ساعت 14 امروز آخرین تمرینات آمادگی خود را برای رویارویی با تیم استقلال در ورزشگاه اکباتان برگزار کنند . 

تمرینات تیم استقلال تهران ساعت 15 دیروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و بازیکنان زیر نظر کادر فنی آخرین نکات تاکتیکی برای بازی فردا را مرور کردند . 
و آخرین تمرین این تیم پیش از شهرآورد شصت و پنجم که به صلاحدید مسئولان این تیم - تمرینی کوتاه خواهد بود عصر امروز برگزار می شود.

/ 6 نظر / 28 بازدید
زهرا

من بد بین نیستم فوتبالم دوست دارم ونگاه میکنم امیدوارم هستم که واقعا تماشاچی ها اونطور که تو گفتی عوض شده باشن

وحید

سلام دوست عزیز وبلاگ بسیار خوب و جالبی دارید خوشحال میشم تبادل لینک داشته باشیم خبرم کن

وحید

یادم رفت پرسپولیس میبره!

mehdi

سلام مرسی از بازدیدت لینکت میکنم حتما.[گل][گل][گل][گل]

حاج رضا

به امید پیروزی پرسپولیس زیر بارون منتظرتم! چتر و نظر یادت نره!!!