پرسپولیس محکوم به برد بود!

پرسپولیس در حالی بازی مقابل برق شیراز را با تساوی یک بر یک به پایان رساند که از 70000 تماشاچی برخوردار بود و باید این بازی حساس را با برد پشت سر میگذاشت.مثل اینکه بازیکنان پرسپولیس و کادر فنی از موقعییتی که پرسپولیس در ان قرار دارد بی اطلاع است که اینگونه و براحتی در مقابل دیدگان 70000 نفر تماشاچی ومیلیونها هوادار بیننده امتیازات طلایی را از دست میدهد. پرسپولیس شش سال است که جامی نگرفته و مثل اینکه امثال هم ...چرا تیمی در خانه با 70000 نفر تماشاچی باید بعد از زدن گل به دفاع مطلق روی بیاورد و 2 امتیاز حساس را از دست بدهد. بیاد بیاورید سال گذشته را که پرسپولیس بعد از زدن گل به سپاهان در جام حذفی به دفاع مطلق روی اورد و بازی را در نهایت با نتیجه وحشتناکی واگذار کرد و یک جام روحیه بخش برای هوادارانش را از دست داد. در واقع این تفاوت پرسپولیس قدیم با پرسپولیس سالهای اخیر است. در گذشته پرسپولیس بازدن حداقل دو گل در 20 دقیقه اول مسابقه تیم مقابل را زمین گیر می کرد.

نیکبخت چرا اینقدر بی انگیزه؟

به جرات می توان گفت که دیروز ضعیفترین بازی نیکبخت را در این فصل دیدیم واو با اینکه از بقیه بیشتر استراحت کرده بود اما با پاسهای اشتباه و از دس دادن موقعیتها باعث شد که در نیمه دوم تعویض شود.

کریم باقری چرا بی دقت؟

کریم باقری هم یکی از بازیکنان ضعیف پرسپولیس بود. درحالی که با تجربه ای  که او دارد باید نظم بیشتری به تیمش می داد اما بی دقتتر از همیشه بود.

واعظی و اشتباه بزرگ!

واعظی که داشت چند بازی خوب کار می کرد در این بازی روی گل تساوی خروج اشتباهی داشت و همین کافی بود تا 2 امتیاز حساس از دست برود.

چرا کعبی تعویض شد؟

تعویض کعبی که میتوانست عمق دفاع پر اشتباه برق را فرو بریزد اشتباه بزرگ کادر فنی پرسپولیس بود و شاید حضور کعبی تا اخر بازی میتوانست برای پرسپولیس کارساز باشد.

وخلاصه اینکه برخلاف اینکه خیلی ها می گویند با نتایج دیروز لیگ هر سه تیم بالای جدول هیچ نفعی نبردند و شرایط مساوی پیش رفت اما وا قعیت این است که پرسپولیس یک گام از قهرمانی دور شد و همه چیز به نفع سپاهان و البته صبا باتری پیش رفت چون پرسپولیس هفته اینده با صبا باتری مدعی بازی دارد و سپاهان با نفت قعر نشین اما سرنوشت قهرمانی هنوز در دست پرسپولیس است و انها با دو برد قهرمان میشوند اما پرسپولیس می توانست با کمی هوشیاری و دقت تیمی که یکی از ضعیفترین خطوط دفاعی را در لیگ دارد شکست دهد و خود را به قهرمانی نزدیک کند. در واقع پرسپولیس شانس اورد که سپاهان در بازی دیروز پیروز نشد تا هنوز برای انها شانسی باقی بماند.

نتایج لیگ برتر

پرسپولیس 1 – 1 برق

 شیرازسپاهان 2 – 2 صباباتری

پاس همدان 1 – 1 استقلال

نفت ابادان 1 – 1 ذوب اهن

سپاسی شیراز 2 – 2 استقلال

 اهوازپیکان 1 – 1 مس کرمان

پگاه گیلان 1 – 0 سایپا

ابومسلم 1 – 0 شیرینفراز

راه اهن 2 – 1 ملوان

/ 2 نظر / 9 بازدید
یاسر

سلام مرسی بهم سر زدی آپ باحالی بود بای

لیموترش

ممنون که خبرم کردی آقا آخرش پرسپولیس قهرمان میشه