عبدی: هواداران مطمئن باشند نبود سرمربی را جبران می‌کنیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: هواداران پرسپولیس مطمئن باشند با تلاش خود نمی‌گذاریم نبود سرمربی ضربه‌ای به تیم وارد کند.

حسین عبدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، در خصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان ساخت: بازیکنان با جدیت به تمرین می‌پردازند تا به نوعی دیر شروع شدن تمرینات را جبران کنند.

وی افزود: فشار زیادی در تمرینات وجود دارد اما با توجه به اینکه مجبوریم تا مسابقات لیگ خود را آماده کنیم باید کمی به بازیکنان فشار وارد کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: امیدوارم سرمربی تیم هر چه سریع تر انتخاب شود تا تمرینات با حضور سرمربی شکل رسمی تری به خود بگیرد.

وی تصریح کرد: به هواداران اطمینان می‌دهم که وضعیت بازیکنان بهتر شود و نخواهیم گذاشت نبود سرمربی با شروع لیگ احساس شود.

عبدی با اشاره به جذب بازیکنان برزیلی اظهار کرد: بازیکنان برزیلی می توانند کمک زیادی به ما کنند و مطمئن باشید آنها نقاط ضعف ما را پوشش خواهند داد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: چهارشنبه با حضور تمامی بازیکنان به ترکیه خواهیم رفت تا اردوی تدارکاتی را در آنجا برگزار کنیم.

وی گفت: امیدوارم تا زمان سفر به ترکیه سرمربی تیم مشخص شود و به همراه سایر اعضا به ترکیه سفر کند تا روحیه جدیدی را به پرسپولیس تزریق کند.

عبدی در خصوص مصدومان تیم افزود: دو بازیکن مصدوم داریم که وضعیت آنها چندان نگران‌کننده نیست و به زودی در تمرینات گروهی شرکت خواهند کرد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اختلاف نظرش با عابدزاده گفت: به تازگی به پرسپولیس آمده ام و در این مدت کوتاه با هیچ کس اختلاف پیدا نکرده ام.

وی خاطرنشان ساخت: عابدزاده برنامه‌ای را در ابتدا شروع کرده و ما نیز آن را با کمی تغییر ادامه داده‌ایم و فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد.

عبدی گفت: هیچ مشکلی میان کادر فنی وجود ندارد و هر کسی وظایف خود را در تمرینات اجرا می‌کند که به طور حتم با اضافه شدن سرمربی این وظایف جدی تر خواهد شد.

/ 0 نظر / 12 بازدید