ملی‌پوشان پرسپولیس برگشتند, وضعیت نامعلوم علی کریمی برای بازی برابر مس

تمرین پرسپولیس در حالی برگزار شد که علی کریمی و هادی نوروزی همچنان اختصاصی کار می‌کنند و وضعیت آن‌ها برای بازی مقابل مس کرمان نامعلوم است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم فوتبال پرسپولیس امروز با بازگشت ملی‌پوشان خود از اردوی تیم ملی، تمرین کرد.

در این تمرین که از ساعت 11 و 30 دقیقه در ورزشگاه خیریه عمل آغاز شد، پرسپولیسی‌ها در ابتدا زیر نظر گمالوویچ، بدنساز تیم به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند و پس از آن زیر نظر حمید استیلی و بیژن عزیزی که یکی، دو هفته‌ای است به عنوان مشاور سرمربی پرسپولیس در تمرین‌های این تیم حضور می‌یابد به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

تمرین حمله به دفاع با استفاده از موانع ثابت، یکی از بخش‌های تمرین امروز سرخ‌پوشان بود که سرمربی پرسپولیس اصرار زیادی بر درست اجرا شدن تاکتیک‌های تیمش در این مرحله داشت.

بخش پایانی تمرین پرسپولیس نیز به فوتبال در قالب دو تیم قرمز و طوسی مربوط می‌شد که تیم طوسی تقریبا تیم اصلی سرخ‌پوشان بود.

در این بخش علیرضا حقیقی انگیزه زیادی برای گل نخوردن داشت و هر بار که گلی دریافت می‌کرد، به شدت ناراحت می‌شد و به مدافعان تیم طوسی به دلیل جاگیری نامناسب اعتراض می‌کرد.

* علی پروین پس از چند روز بار دیگر برای تماشای تمرین پرسپولیس به ورزشگاه خیریه عمل آمده بود. با نشستن او در جایگاه پشت دروازه،‌ محمود خوردبین هم که در کنار زمین نشسته بود از جای خود بلند شد و ضمن خوش‌آمد گویی به پروین در کنار او نشست.

* علی کریمی و هادی نوروزی که هنوز آسیب دیدگی‌شان برطرف نشده همچنان اختصاصی کار می‌کنند.

* مسئولان باشگاه پرسپولیس در قسمتی از ورزشگاه خیریه عمل چند صندلی را برای خبرنگاران گذاشته‌اند تا اصحاب رسانه فعلا در این قسمت از ورزشگاه مستقر شوند. هرچند که این قسمت از ورزشگاه تقریبا نقطه کور ورزشگاه خیریه عمل است و از آنجا چیزی برای خبرنگاران قابل مشاهده نیست.

* کمتر از 20 تماشاگر از تمرین امروز پرسپولیس بازدید کردند.

* محمد پنجعلی دیگر عضو هیات مدیره پرسپولیس هم در اواخر تمرین به ورزشگاه خیریه عمل آمد.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس که خود را برای دیدار روز شنبه با مس کرمان در هفته دهم لیگ برتر آماده می‌کند بعداز ظهر تمرین ندارد و فردا ساعت 11 در همین ورزشگاه تمرین می‌کند.

سرخ‌پوشان برای مصاف با مس، جمعه ساعت 18 و 20 دقیقه تهران را به مقصد کرمان ترک می‌کنند.

/ 1 نظر / 16 بازدید
بد باكــــــس

روزی 3 لینک !!! روزی 3 لینک !!! فقط مخصوص شما مدیر محترم وبلاگ به طور اختصاصی !! با هر عنوانی كه دوست داشتی!!!!! البته اگر باکس را بالای وبلاگتان بذارید در صورتی که پایین بذارید روزی 2 لینك میتوانید ارسال كنید!!!!!این یعنی هزاران بازدید فوق العاده براي شما!! كد باكس را میتوانید از www.badbox.tk بگیرید و آمار خود را افزایش دهید بی صبرانه منتظر شما هستیم! كد رو حتما بذار و لینكت رو ارسال كن ، كافیه یكبار امتحان كنی تا حالشو ببری [چشمک]