در پرسپولیس چه خبر است؟

لوگوی پرسپولیس

درست پیش از مهمترین رویداد فوتبال باشگاهی ایران در سال 88 یعنی  بازی حساس بین پرسپولیس ایران و بنیادکار ازبکستان آن هم در شرایطی که پرسپولیس تنها نماینده باقیمانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است در چند روز اخیر خبرهای خوشی از این تیم پرطرفدار به گوش نمی رسد.

-       جدایی و انصراف هدایتی (رئیس هیئت مدیره پرسپولیس) از این تیم بدلیل تعلق نگرفتن سهام این باشگاه به او که در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد.

-         عدم تسویه حساب بموقع باشگاه با بازیکنان بعلت مشکلات مالی.

-        تحریم کردن تمرینات توسط بازیکنان بخاطر عدم دریافت حقوق خود از باشگاه آن هم در آستانه ی حساس ترین بازی فصل.

-         درگیری لفظی علی کریمی با محمود خوردبین در تمرین صبح دیروز.

-         اخراج ابراهیم توره (بهترین گلزن این فصل پرسپلیس) بعلت بی انضباطی در تمرین از لیست بازیکنان دیدار مقابل بنیادکار.

-         درگیری شدید نیکبخت واحدی با انصاری فرد (مدیر باشگاه) در دفتر او.

-         و در نهایت شکایت علی انصاریان بازیکن اسبق این تیم بخاطر 23 میلیون تومان از این باشگاه و در آستانه تعلیق قرار گرفتن باشگاه پرسپولیس.

واقعا با نگاه به این اتفاقات و نگاهی عمیق تر نسبت به پرسپولیس این فصل به این نتیجه می رسیم که دراین تیم شخص حقیقی و حقوقی بنام مدیر وجود نداشته و بهتر بگویم این تیم یک تیم بدون در و پیکر و بی صاحب است. که هر کس هر کاری که دلش بخواهد در آن انجام می دهد و نتیجه اش تیم پرسپلیس فعلی می شود. تیمی که در این فصل نه انضباط فنی داشت و نه انضباط مدیریتی.

اما در نهایت بازهم این هواداران هستند که می سوزند و می سازند و تنها می توانند شاهد آب شدن تیم خود باشند وبس . هوادارانی که امسال با اعلام AFC رکورد دار بیشترین تماشاچی در لیگ قهرمانان آسیا بودند و در واقع این فصل را آنها بردند نه تیمشان.

تنها نماینده ایران در آسیا در حالی در این شرایط بسر می برد که تمام تمرکز سازمان و فدراسیون فوتبال روی تیم ملی است و انگار نه انگار که فردا قرار است که مهمترین بازی فصل فوتبال باشگاهی ایران برگزار شود و پرسپولیس به حال خودش رها شده.

به نظر شما آیا با این شرایط امیدی برای صعود پرسپولیس می ماند؟

 

/ 1 نظر / 28 بازدید
مسعود

با سلام به ما هم سر بزن