آرژانتین مقابل پاراگوئه متوقف شد

هفته هفتم از دور رفت مسابقات انتخابی جام جهانی 2010 در منطقه آمریکای جنوبی شب گذشته و بامداد امروز با برگزاری چهار بازی پیگیری شد که در مهمترین بازی تیم های آرزانتین و پاراگوئه در پایان 90 دقیقه تلاش به نتیجه تساوی یک بریک رضایت دادند.

تیم ملی فوتبال آرژانتین که برای صعود به صدر جدول رده بندی مسابقات انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی به کسب برتری در دیدار مقابل پاراگوئه می اندیشید در ورزشگاه خانگی خود مقابل این تیم تن به نتیجه تساوی یک بریک داد.

در این بازی ابتدا گابریل هاینزه در دقیقه 13 به اشتباه دروازه تیم خودی را گشود تا پاراگوئه با یک گل از میزبان خود پیش بیفتد. در دقیقه 30 بازی با اخراج کارلوس توز کار برای آرژانتین دشوارتر شد تا اینکه این تیم تنها توانست در دقیقه 61 توسط سرجیو لیونل آگوئرو تک گل خورده را جبران کرده و بازی را به تساوی بکشاند.

با این تساوی تیم های اروگوئه و آرژانتین به ترتیب با 14 و 12 امتیاز رده های اول و دوم جدول رده بندی مسابقات انتخابی جام جهانی 2010 در منطقه آمریکای جنوبی را در اختیار دارند.

دیشب و بامداد امروز در چارچوب دیدارهای هفته هفتم این مسابقات سه بازی دیگر برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:
* اکوادور 3 - بولیوی یک
* کلمبیا صفر - اروگوئه یک
* پرو یک - ونزوئلا صفر

درهمین چارچوب بامداد فردا (دوشنبه) تیم ملی برزیل در خانه شیلی به میدان خواهد رفت. جدول رده بندی مسابقات انتخابی جام جهانی 2010 در منطقه آمریکای جنوبی به شرح زیر است:
1- پاراگوئه 14 امتیاز
2- آرژانتین 12 امتیاز
3- اروگوئه 11 امتیاز
4- کلمبیا 10 امتیاز - تفاضل گل 1+
5- شیلی 10 امتیاز- تفاضل گل صفر
6- برزیل 9 امتیاز
7- اکوادور 8 امتیاز
8- ونزوئلا 7 امتیاز
9- پرو 6 امتیاز
10- بولیوی 4 امتیاز

/ 0 نظر / 127 بازدید