استقلالی ها مجبورم نکنند، شکایت کنم

فابیو جانواریو، هافبک برزیلی سپاهان اصفهان روز گذشته در باشگاه سابقش استقلال، حضور پیدا کرد تا بتواند مطالباتش را از این باشگاه دریافت کند. اما باز هم از پول خبری نبود و دوباره از سوی استقلالی ها با وعده و وعید آینده مواجه شد. موعدی که در صورت فرا رسیدن آن و پرداخت نشدن مطالبات، جانواریو مجبور به شکایت از باشگاه سابقش می شود. این قضیه بهانه ای شد تا با هافبک برزیلی سپاهان تماس گرفته و گفتگویی را با وی ترتیب دهیم که در ادامه می خوانید. *امروز (دیروز) در باشگاه سابقت استقلال دیده شدی!
بله، با گذشت دو سال جدایی از استقلال هنوز موفق به دریافت مطالباتم از این باشگاه نشده ام و امروز هم برای رسیدگی به همین قضیه به باشگاه استقلال رفتم.
*حالا جلسه و صحبتت با مسؤولان این باشگاه نتیجه بخش بود؟

نه، دوباره آقای فتح ا...زاده موعد جدیدی را برای دریافت مطالباتم تعیین و مقرر کرد. امیدوارم این مساله به صورت مسالمت آمیز حل شود تا مجبور به شکایت از باشگاه سابقم نشوم. مدت هاست که استقلالی ها برای پرداخت این پول امروز و فردا می کنند و دیگر کلافه شده ام و اگر تاکنون شکایت نکرده ام، به خاطر احترام و اعتمادی است که به مسؤولان این باشگاه دارم.
*پس اگر در آخرین موعدی که از سوی استقلالی ها مقرر شده موفق به دریافت مطالباتت نشوی، از این باشگاه شکایت می کنی؟
امیدوارم که کار به اینجا نکشد، چون هم انجام این کار برایم سخت است و هم اینکه وقت و حوصله اش را ندارم.

*وضعیت تیم تان چطور است؟
کادر فنی تیم در تلاش هستند تا در این تعطیلی چند روزه لیگ، بازیکنان را به هماهنگی و آمادگی بیشتری برسانند تا از هفته ششم پرقدرت تر از قبل ظاهر شویم.
*در صورت شکست نفت تهران می توانستید خودتان را به صدر جدول نزدیک کنید، ولی در کمال ناباوری و در اصفهان، بازی را به این تیم واگذار کردید!

در این دیدار اسیر اشتباه های فردی و بدشانسی شدیم. مقابل نفت تهران بد بازی نکردیم و فقط به دلیل اشتباه های فردی و بدشانسی بازنده شدیم. بازی با نفت بهترین فرصت بود تا خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم، ولی متاسفانه این فرصت را از دست دادیم.
*فکر می کنی تیم تان در این 5 هفته توانسته است انتظارات را برآورده کند؟

تیم سپاهان این فصل در شرایطی پا به مسابقات گذاشت که اکثر ستاره هایش را از دست داده بود، اما با این حال توانست با مهره هایی که در اختیار داشت نتایج قابل قبولی کسب کند و از نظر من تیم مان تاکنون توانسته انتظارات را برآورده کند.
/ 0 نظر / 10 بازدید