آخرین نقل و انتقالات لیگ نهم / خلیلی قرارداد خود با پرسپولیس را ثبت کرد

محسن خلیلی صبح امروز در دیدار با انصاری‌فرد در خصوص مطالباتش با مدیرعامل باشگاه مذاکره کرد.
وی درحالی که تمام مطالبات خود را دریافت نکرد، به درخواست انصاری‌فرد با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را به مدت یک سال با تیم فوتبال پرسپولیس ثبت کرد.
خلیلی بعد از ظهر امروز در تمرین پرسپولیس شرکت می‌کند.
وی همچنین دقایقی با کرانیکار در باشگاه دیدار و گفت و گو کرد.

شاپورزاده با استیل آذین قرارداد بست

امیر شاپورزاده با باشگاه استیل آذین به توافق رسید تا فصل آینده در لیگ برتر ایران بازى کند. مسئولان باشگاه استیل آذین پس از چند بار مذاکره با شاپورزاده در نهایت با او به توافق رسیدند. روز گذشته برگه قرارداد این بازیکن به آلمان ارسال شد و شاپورزاده هم این قرارداد را امضا کرد تا حضورش در استیل آذین قطعى شود. او پس از حضور در تهران قرارداد رسمى اش را امضا خواهد کرد.

جبارى و مجیدى قراردادشان را با استقلال ثبت کردند

مجتبى جبارى و فرهاد مجیدى ۲ بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال دیروز با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را ثبت کردند.این ۲ بازیکن مجتبى جبارى و فرهاد مجیدى قرارداد خود را به طور رسمى به باشگاه استقلال براى یک فصل دیگر تمدید کردند. ضمن اینکه مهرشاد مؤمنى نیز دیروز قراردادش را با استقلال به طور رسمى ثبت کرد. مؤمنى فصل گذشته در تیم پاس همدان حضور داشت.

مهلت نقل و انتقالات فردا به پایان می‌رسد

مهدی انوری، دبیر هیات فوتبال تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: روز 5 مرداد مهلت قانونی نقل و انتقالات فوتبال برای لیگ نهم به پایان می‌رسد. البته با توجه به اینکه دوشنبه آخرین روز نقل و انتقالات است، مسئولان هیات فوتبال تهران تا ساعت 12 نیمه شب در محل حضور دارند تا قرارداد بازیکنان تیم های تهرانی را به طور رسمی ثبت کنند.
وی ادامه داد: بعید است زمان نقل و انتقالات تمدید شود و قطعا در این مدت باشگاه های تهرانی حاضر می شوند تا قرارداد بازیکنان باقی مانده خود را ثبت کنند.
لیگ برتر نهم 15 مرداد آغاز خواهد شد.

/ 0 نظر / 24 بازدید