جعفری: پرونده کیانی برای ما بسته شده است

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: برای ما پرونده کیانی بسته شده و او می تواند باشگاهش را به ما معرفی کند.

خبرگزاری فارس: جعفری: پرونده کیانی برای ما بسته شده است

محمد حسین جعفری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت مالی باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: مشکلات مالی که درد بی درمان است البته ما جزو تیم هایی نیستیم که تهدید به اعتصاب کرده اند. در حال مدیریت هستیم تا بخشی از این مشکلات را حل کنیم. در تبریز صاحبان صنایع به ما کمک می کنند.


وی در مورد اینکه حمید استیلی عنوان کرده مهدی کیانی را جذب می کنند و محمد منصوری را به تراکتورسازی می دهند، گفت: از سوی پرسپولیس هیچ درخواست رسمی به باشگاه تراکتورسازی نیامده است. به طور کل برای ما پرونده کیانی بسته شده است. او می تواند باشگاهش را به ما معرفی کند. باشگاه جدید کیانی یا باید سر رضایتنامه با ما وارد مذاکره شود یا اگر بازیکنی داشتند که برای تراکتورسازی مفید باشد معاوضه می کنیم.

جعفری در مورد تغییر روز بازی تراکتورسازی و سپاهان از پنجشنبه به جمعه گفت: ما تغییرات را درک می کنیم و ناراحت نیستیم اما وقتی زمان بازی های ملی از یکی دو ماه قبل مشخص است این خوب نیست که در فاصله 10 روز مانده به رقابت به ما بگویند روز مسابقه تغییر کرده است. این مسئله باعث شد بلیت هایی که از قبل گرفته بودیم لغو کنیم و این مسئله برای تیم ها هزینه دارد.

وی در خصوص بازی با سپاهان و شرایطی که این روزها تیم اصفهانی دارد، گفت: بازی دو تیم همیشه جذاب بوده است. به نظر من سپاهان هر شرایطی داشته باشد مدیریت آن این مسائل را کنترل می کند.

/ 0 نظر / 43 بازدید