کلینزمان جانشین احتمالی بنیتس در لیورپول

نام سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال آلمان به عنوان نامزد مربیگری لیورپول مطرح شده است.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه سان "یورگن‌ کلینزمان " که از سال 2004 الی 2006 تیم کشورش را هدایت کرد و در جام جهانی اخیر آن را به مقام سوم رساند، در دو روز گذشته با مقامات باشگاه لیورپول ملاقات‌هایی داشته است.
این تماس‌ها در پی دعوت جورج ژیلت و تام هیکس،‌ دو سهامدار عمده لیورپول با مربی فصل گذشته تیم بایرن‌مونیخ بوده است.
اخبار دریافتی از این تیم سنتی و سرخ‌پوش لیگ برتر از نارضایتی سران آن از عملکرد رافائل بنیتس، سرمربی اسپانیایی تیم، حکایت دارد
این مربی که پیش‌تر تجربه هدایت والنسیا، تنه‌ریف، اکسترمودیا، اوساسونا، ‌رئال وایادولید را داشت،‌ از سال 2004 سرمربی لیورپول شد.
وی در این مدت فاتح لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2005 - 2004 شد و در سال 2005 نیز سوپرجام اروپا را برای لیورپول به ارمغان آورد.
به باور مسئولان تیم آنفیلدی، کاپیتان 45 ساله اسبق ژرمن‌ها به لحاظ اینکه در دوران بازیگری، ایام درخشانی همراه تاتنهام سپری کرد، با فضای کار در لیگ برتر آشنا است.
لیورپول در فصل جاری لیگ برتر پس از گذشت 9 هفته از این مسابقات با 15 امتیاز در رده هشتم جدول 20 تیمی قرار دارد و در لیگ قهرمانان با 3 امتیاز پس از انجام سه دور از مرحله گروهی این پیکارها درگروه پنجم رتبه سوم را پس از المپیک لیون فرانسه (9 امتیاز) و فیورنتینا (6 امتیاز) به خود اختصاص داده است.

/ 1 نظر / 23 بازدید
انجمن بدنسازان ایران

انجمن بدنسازان ایران پرشین جیم Persian-GYM با مطالب علمی و کارشناسان خبره ورزشهای قدرتی آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه تمرینهای بدنسازی و پرورش اندام ، مکملها و استروئید ها و ...می باشد می توانید با مراجعه به آدرس پرشین جیم http://www.persian-gym.com در انجمن عضو شده و در یک جمع ورزشی پاسخ سوالات خود را بگیرید و دیگران را نیز راهنمایی کنید منتظر حضور شما وبلاگ نویس محترم هستیم انجمن بدنسازان ایران - پرشین جیم