نتایج هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران

پرسپولیس برابر پگاه گیلان به برتری رسید

 

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر ایران موفق شد در ورزشگاه آزادی از سد پگاه گیلان عبور کند.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و پگاه گیلان در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 95 هزار تماشاگر، مسابقه حساسی را از هفته هشتم لیگ برتر برگزار کردند که نماینده تهرانی 2 بر صفر به برتری رسید.
کریم باقری در دقیقه 35 و ابراهیم توره در دقیقه 79 گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند تا قبل از دربی سرخابی تهران، مردان افشین قطبی 3 امتیاز با ارزش را به دست آوردند.
سعید مظفری، داور مسابقه در نیمه اول هیچ یک از بازیکنان دو تیم را با کارت زرد یا قرمز جریمه نکرد. وی با شروع نیمه دوم، با دادن کارت های زرد به ویلیام، رضا مهدوی و مهدی نوری بازیکنان پگاه را جریمه کرد.
در دقیقه 67 یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس گرفته شد و کریم باقری در حالی که ضربه را به بیرون زده بود، داور اعلام کرد که پنالتی تکرار شود. کاپیتان پرسولیس بار دیگر با کوبیدن ضربه به تیر دروازه، این موقعیت گلزنی را از دست داد.
سپاهان با 2 گل فولاد را شکست داد

تیم های فولاد مبارکه سپاهان و فولاد خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر و در ورزشگاه فولاد شهر با یکدیگر دیدار کردند و در پایان، نماینده اصفهان 2 بر صفر به پیروزی رسید.
احسان حاج صفی در دقیقه 9 و هادی اصغری در دقیقه 51 برای سپاهان گلزنی کردند تا مردان فیرات 3 امتیاز را کسب کنند.
محسن قهرمانی، داور مسابقه به عبدالوهاب ابوالهیل، حجت زادمحمود از سپاهان و محسن رحیمی از تیم فولاد کارت زرد نشان داد.

فجر سپاسی در مشهد ابومسلم را شکست داد

دیدار ابومسلم مشهد و فجر مقاومت سپاسی در ورزشگاه ثامن برگزار شد و در پایان، میهمان شیرازی 2 بر یک به برتری رسید و 3 امتیاز را به دست آورد.
سعید خانی در دقیقه 11 برای ابومسلم گلزنی کرد؛ اما رضا خالقی فر در دقیقه 13 و محمود محمدی در دقیقه 73 گل های پیروزی بخش فجر را وارد دروازه حریف کردند تا تیم شیرازی با برتری به خانه برگردد.
هدایت ممبینی، قضاوت این بازی را برعهده داشت که در دقایق پایانی با دادن 2 کارت قرمز، بازیکنان تیم فجر و ابومسلم را از زمین اخراج کرد. وحید عسگری از ابومسلم و مهدی شجاعی از فجر کارت قرمز گرفتند.

استقلال اهواز بازی برده را به پیکان واگذار کرد

دیدار تیم های فوتبال استقلال اهواز و پیکان قزوین در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد و در پایان، نماینده قزوینی 3 بر 2 به برتری رسید.
حمید هدایتی در دقیقه 11 با گل به خودی و ناصر شکرون در دقیقه 18 برای استقلال اهواز گلزنی کردند و در ادامه، علی قربانی در دقیقه 45+2، سیدمهدی سیدصالحی در دقیقه 71 و حمیدرضا طهماسبی در دقیقه 77 برای پیکان گلزنی کردند تا 3 امتیاز مسابقه به این تیم برسد.
نوید مظفری، داور مسابقه با دادن کارت های زرد به حمیدرضا رجبی،‌ محمد آقامحمدی و هیثم کاظم، بازیکنان استقلال را جریمه کرد.

صبا در قم مقابل پیام متوقف شد

دیدار تیم های صبا قم و پیام خراسان در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد و در پایان، هر دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود پایان بخشیدند.
رحیم مهر پیشه داور مسابقه به محمد مطوری، مرتضی برگی زر، ماکسیمو، علیرضا خلیلی و محسن ارزانی را از پیام خراسان و عادل کلاه کج، مرتضی اسدی و حمید سرآبادانی را از تیم صباباتری کارت زرد نشان داد.

پاس همدان و ذوب آهن در ورزشگاه قدس به تساوی رضایت دادند

تیم های فوتبال پاس همدان و ذوب آهن اصفهان در هفته هشتم لیگ برتر و در ورزشگاه قدس همدان با یکدیگر دیدار کرده و به تساوی 2 بر 2 رسیدند.
جواد شیرزاد در دقیقه 8 و حنیف عمران زاده در دقیقه 86 برای پاس گلزنی کردند. هر دو گل ذوب آهن به وسیله ایگور کاسرو در دقایق 26 و 44 به ثمر رسید.
قاسم واحدی، داور مسابقه در دقیقه 66 با دادن یک کارت قرمز به مصطفی صالحی نژاد بازیکن ذوب آهن، او را از زمین اخراج کرد تا ذوب آهن 10 نفره به کارش ادامه دهد.

برق شیراز با جهار گل مس را در هم کوبید

تیم های فوتبال برق شیراز و مس کرمان در هفته هشتم لیگ برتر و در ورزشگاه حافظیه شیراز با یکدیگر دیدار کرده و تیم برق موفق شد چهار بر یک تیم مس کرمان را شکست دهد و همچنان تیم بدون شکست لیگ باقی بماند.

لازم به ذکر است که شنبه و یکشنبه بترتیب استقلال و راه اهن و ملوان و سایپا در ادامه هفته هشتم به مصاف هم خواهند رفت.

/ 0 نظر / 154 بازدید