دست رد قطبی به فدراسیون فوتبال کره جنوبی

در پی برکناری رائه از راس تیم ملی فوتبال کره جنوبی، منابع خبری چند گزینه داخلی و خارجی را به عنوان جانشین مطرح کردند. بر این اساس نام چوی کانگ هی که چند روز قبل برای دومین مرتبه چونبوک موتورز را قهرمان لیگ حرفه‌ای کرد و هونگ میونگ بو که کاپیتان تیم کره در جام جهانی 2002 بود و اکنون هدایت تیم المپیک این کشور را برعهده دارد، مطرح شد.


در این میان از افشین قطبی، سرمربی پیشین تیم ملی ایران که اکنون سرمربی تیم شیمیزو اسپالس ژاپن است به عنوان گزینه خارجی نام برده شد. قطبی سابقه سال‌ها حضور در تیم ملی کره و همکاری با گاس هیدنیک، پیم وربیک و ادووکات را دارد.
قطبی در این باره گفت: «باعث افتخارم است که از من به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی تیم کره‌جنوبی نام برده شده است. از دوران حضورم در کره همواره خاطرات خوشی دارم و نزد بازیکنان و هواداران مورد احترام هستم. با این حال اکنون تمام تمرکزم را معطوف به ادامه کار با شیمیزو اسپالس و افتخارآفرینی با آن در جام امپراتور خواهم کرد. در یک سال گذشته با تمام وجود کارهای زیربنایی در این تیم انجام دادم و امیدوارم فصل بعد با شیمیزو به اهدافم برسم.»
در پی انتشار این اظهارات مقامات شیمزو نیز عنوان کردند سرمربی ایرانی خود را حفظ خواهند کرد تا درسال 2012 به آنچه مدنظرشان است، دست یابند.

/ 1 نظر / 14 بازدید
جواد

سلام دوست عزیز وبلاگ قشنگی داری اگر وقت کردی یک سر به وبلاگ موبایل آنلاین www.mobil-online.persianblog.ir بزن ضرر نمیکنی اطلاعات روز گوشی ها . سیستم عامل های موجود در دنیا و... - قیمت های روز تلفن های همراه و تبلت - اعلام مشخصات ابر تلفن همراه سامسونگ Galaxy S III همراه باعکس - گوشی سامسونگ بهترست یا اپل - مقایسه سیستم عامل های جدید - ترفند اطلاع یافتن از زیر نظر داشتن شما توسط پلیس با گوشی قدیمی 1100 نوکیا - 7توصیه برای افزایش عمر باتری موبایل - و ... لطفا نظر هم بده (برای ارتقای وبلاگ) منتظرت هستم دوست خوبم اگر دوست داشتی وبلاگ منو به نام ( موبایل آنلاین ) لینک کن وبلاگ : www.mobil-online.persianblog.ir