پیام - پرسپولیس؛ تشنگان پیروزی به دنبال سه امتیاز حیاتی

هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در حالی از فردا (سه شنبه) با رویارویی دو تیم پیام مشهد و پرسپولیس آغاز می شود که دو تیم برای جبران ناکامی‌ های اخیر چشم به سه امتیاز مسابقه دارند.

پیام با یک امتیاز قعرنشین جدول رده بندی است و پرسپولیس نیز از سه بازی گذشته تنها دو امتیاز به دست آورده است. با این شرایط اگرعنوان شود که دو تیم تشنه پیروزی هستند و با هدف کسب سه امتیاز مسابقه گام به میدان می گذارند به گزاف نیست.

پرسپولیس که خود را زخم خورده اشتباهات داوری می داند، فردا با این امید گام به میدان می گذارد که مرد سیاهپوش حاضر در زمین مسابقه کم اشتباه قضاوت کنند. سایه مصدومیت بالای سر پرسپولیس سنگینی می کند و به احتمال زیاد چهار بازیکن این تیم در بازی فردا غایب خواهند بود. غیبت فرهاد خیرخواه و عبدی که قطعی است، زارع و توره نیز شرایطی نامشخص برای همراهی سرخپوشان دارند. با این وضعیت باید منتظر تغییراتی گسترده در ترکیب تیم پرسپولیس باشیم.

پرسپولیس درحال حاضر با هشت امتیاز تیم پنجم جدول رده بندی است و پیام با یک امتیاز در انتهای جدول جای دارد.  ادامه دیدارهای هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور روز پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

برنامه دیدارهای هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور به شرح زیر است:

سه شنبه - 26/6/87 
* پیام مشهد - پرسپولیس، ساعت 20:30، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

پنج شنبه - 28/6/87
* ذوب آهن اصفهان - فولاد مبارکه سپاهان، ساعت 20:30، ورزشگاه فولاد شهر
* پیکان تهران - ملوان بندرانزلی، ساعت 20:30، ورزشگاه ایران خودرو
* فولاد خوزستان - ابو مسلم مشهد، ساعت 20:30، ورزشگاه تختی اهواز
* پگاه گیلان - راه آهن تهران، ساعت 21:30، ورزشگاه سردار جنگل رشت
* مقاومت سپاسی شیراز- صباباتری قم، ساعت 20:30، ورزشگاه حافظیه شیراز
* مس کرمان - پاس همدان، ساعت 20:30، ورزشگاه باهنر کرمان
* استقلال تهران - استقلال اهواز، ساعت 20:30، ورزشگاه آزادی تهران

/ 2 نظر / 10 بازدید
علی

سلام وبلاگ خوبی داری اگه دوست داشتی یه سری به ما بزن . مارو بنام همه چیز از فوتبال لینک کن و به ما خبر بده تا لینکت کنیم