هفته‌ی سوم لیگ برتر فوتبال

تیم فوتبال استقلال تهران در حساس‌ترین دیدار هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر مقابل تیم سپاهان متوقف شد.

حساس‌ترین دیدار از مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال بین تیم‌های استقلال تهران و سپاهان اصفهان به تساوی یک بر یک رسید.

مهدی جعفرپور در دقیقه 19 برای سپاهان و پیروز قربانی در دقیقه 73 برای تیم استقلال گلزنی کردند.

این بازی در ورزشگاه آزادی و در حضور چهل هزار تماشاگر با قضاوت محسن ترکی برگزار شد.

برای تیم استقلال وحید طالب‌لو، حسین کاظمی، پیروز قربانی، پژمان منتظری، هادی شکوری، مجتبی جباری، میثم منیعی، مهرداد پولادی، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور و فرهاد مجیدی از ابتدای بازی به میدان رفتند.

در تیم سپاهان هم رحمان احمدی، بنگر، هادی عقیلی، مهدی جعفرپور، ابوالهیل، احسان حاج صفی، جلال اکبری، آرماندو کوردوسا، احمد جمشیدیان، حسین پاپی و عمادرضا از ابتدای بازی حضور داشتند.

در این بازی تیم استقلال در دقایق ابتدایی بازی حملاتی را از جناح چپ تیم سپاهان روی دروازه این تیم تر تیب داد اما به مرور تیم‌ سپاهان توانست خود را در زمین پیدا کند که سرانجام در دقیقه 19 بازی صاحب یک موقعیت خطرناک شد و مهدی جعفرپور با یک شوت از راه دور از ابتدای محوطه جریمه موفق شد اولین گل بازی را به ثمر برساند.

در ادامه این نیمه استقلال حملات زیادی را از جناحین و عمق دفاع سپاهان روی دروازه این تیم ترتیب داد و در مقابل سپاهان تنها چشم به ضدحملات داشت.

بازی در نیمه دوم هم با حملات پی در پی تیم استقلال از جناحین همراه بود و بازیکنان سپاهان بیشتر به کارهای دفاعی پرداخته بودند؛ حملات این تیم در چند موقعیت خطرناک سودی برای آنها نداشت اما سرانجام در دقیقه 73 پیروز قربانی توانست از شلوغی محوطه جریمه حریف استفاده کرده و با یک ضربه دروازه تیم سپاهان را باز کند تا کار به تساوی کشیده شود.

در ادامه این تیم سپاهان بود حملاتی را روی دروازه استقلالی‌ها ترتیب داد و بازیکنان استقلال تنها دفاع می‌کردند؛ عماد رضا در دقیقه 93 بازی صاحب یک موقعیت تک‌به تک شد و توپ را هم وارد دروازه استقلال کرد که داور این گل را به دلیل آفساید بودن مردود دانست. اما این حملات سودی برای اصفهانی‌ها نداشت و بازی در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

یکی دیگر از دیدارهای هفته‌ی سوم لیگ را دو تیم استقلال اهواز و راه‌آهن شهرری در اهواز برگزار کردند که این بازی در پایان با حساب یک بر یک مساوی به پایان رسید.

سایر نتایج هفته دوم لیگ برتر را در ادامه ملاحظه کنید:

ملوان 2 - 2 پرسپلیس

ذوب اهن 2 - 1 پگاه

مقاومت سپاسی 2 - 0 مس کرمان

سایپا 0 - 1 پیکان

پاس 2 - 1 ابومسلم

فولادخوزستان 2 - 1پیام مشهد

استقلال اهواز 1 - 1 راه اهن

استقلال 1 - 1 سپاهان

صبا باتری 2 - 2 برق شیراز

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
علیرضا

سلام! وبلاگ جالبی دارید. به وبلاگ من هم سر بزنید و مطالب آن را با دقت بخوانید. مطمئن هستم که ضرر نخواهید کرد! با تشکر