منچستر بعد از بازی با چلسی

فرگوسن ناراحت از بیشتر تصمیمات داور
سر الکس فرگوسن اظهار کرد منچستر بیشتر به سه داور مسابقه باخت تا چلسی
او از داور بخاطر پنالتی که روی خطای هند مایکل کریک در دقیقه 85 اعلام کرد انتقاد کرد و ادامه داد : "در حالی که داور از خطای مصلم مایکل اسین در محوطه جریمه چلسی براحتی گذشت. این یک تصمیم تاثیر گذار در نتیجه بود که بهای سنگینی را برای ما بدنبال داشت".
مصدومان منچستر به بازی سه شنبه می رسند؟

ویدیچ
نمانیا ویدیچ و وین رونی هر دو در دیدار مقابل چلسی که منجر به باخت یونایتد شد مصدوم شدند.
ویدیچ دفاع وسط صربستانی که مسابقه میان هفته مقابل بارسلونا را از دست داده بود فقط هشت دقیقه توانست در مقابل چلسی بازی کند این دفاع در برخورد شدیدی که با دیدیه دروگبا داشت با برانکار از زمین بیرون رفت. ضربه زانویی که از طرف دروگبا به صورت ویدیچ برخورد کرد کاملا غیر عمد بود.
سر الکس فرگوسن به تلویزیون منچستر گفت: "او چند بخیه در لب پایینی خود خورده است و یک دندان خود را ازدست داده است بنابر این باید منتظر وضعیت اینده او باشیم و او ممکن است به بازی سه شنبه نرسد باین ترتیب اون هارگریوز به دفاع راست می اید و وز براون جایگزین ویدیچ می شود ودر کنار ریو فردیناند در دفاع وسط قرار می گیرد.
رونی در نیمه دوم بعد زدن گل مساوی منچستر وبه علت همان ضربه ای که هفته گذشته خورده بود واز ناحیه چهارسر ران مصدوم شد و از بازی بیرون رفت.
فرگوسن درباره او گفت: "این خیلی دردناک است من امیدوار هستم او برای بازی سه شنبه مقابل بارسلونا اماده شود. غیر از این دو مصدومیت من فکر می کنم همه چیز خوب است."
منبع: وب سایت رسمی منچستر یونایتد

/ 6 نظر / 9 بازدید
حسین

سلام موفق باشی

حسین میرمحب

سلام ... ممنونم از اینکه به من سر زدید ... راستی من دوست دارم که بارسلونا قهرمان بشه ... البته قبل از حذف آرسنال دوست داشتم این تیم قهرمان بشه ... و در یک کلام فقط آرسنال ... راستی شما طرفدار کدام تیم هستید؟

سیاوش بابای عسل

SALAM.....AZ INKEH BE VEBLAG ASALE MAN SAR ZADI MER30.MAN GOFTAM MANCHESTER GHAHREMAN MISHEH ALBATEH MAN REAL MADRIDIYAM.BYE TA HI ,

ولی علی اکبری

سلام؟؟؟ از نوشته هات خیلی خوشم اومد من طرفدار دو آتیشه ی فوتبالم بازم از اینا بنویس خدا حافظ

سولماز

سلام آقا محمد خوشحالم که وبلاگ من سر زدی . اینو دور از تعارف می گم من اصلا اهل فوتبال نیستم ولی وبلاگت خیلی آدمو جذب می کنه خیلی جالب طراحی شده و مطالبت خیلی مرتب کنار هم قرار گرفته . واقعا خسته نباشی ! با اینکه اهل فوتبال نیستم ولی دوست دارم لینکت کنم البته اگه موافق باشی . ژس منتظرت هستم که بهم بگی با چه اسمی لینکت کنم ؟ با تشکر رستمی