ایران 1 - 0 امارات /قطبى: اگر کسى بتواند در سئول پیروز شود، افشین قطبى است

  افشین قطبى پس از پیروزى تیم ملى مقابل امارات گفت: اولاً تبریک به مردم ایران مى گویم. پیروزى خیلى شیرینى بود. مردم و بازیکنان تیم ملى استرس زیادى داشتند که کار ما را سخت مى کرد. اگر استرس نبود بازیکنان از فرصت هایى که داشتند بهتر استفاده مى کردند. خوشحالم که این ۳ امتیاز را گرفتیم.

 فوتبال قشنگى بازى کردیم اما به خاطر استرس روانى کنترل بازى را از دست دادیم. در کره جنوبى پیروز خواهیم شد که این پیروزى شیرین ترین کادو براى مردم است. اگر کسى بتواند در سئول پیروز شود، افشین قطبى و مردم ایران هستند.او ادامه داد: وقتى کارم را شروع کردم مى دانستم که گرفتن ۹ امتیاز از ۳ بازى خیلى مشکل است به همین دلیل براى کسب ۷ امتیاز برنامه ریزى کرده بودیم. دوست داشتیم که ۳ امتیاز را در کره شمالى بگیریم اما در کره جنوبى این ۳ امتیاز را بگیریم، شیرین تر است. مثل پرسپولیسى که دقیقه ۹۰ قهرمان شدیم، صعود به جام جهانى در دقیقه ۹۰ هم شیرین تر است.

وى در مورد تعویض هایش گفت: امارات خیلى بسته بازى مى کرد، خلعتبرى به خاطر کیفیت بازى اش، انرژى که داشت و کارهاى ترکیبى که مى کرد، به زمین رفت. بعد از اینکه گل زدیم، احساس کردیم که امارات بازتر بازى خواهد کرد به همین دلیل به خاطر سرعت برهانى او را به زمین فرستادیم. در تعویض سوم هم تیم ما بالانس خودش را از دست داده بود که خسرو حیدرى را به زمین فرستادیم تا هم در چپ و هم در راست بازى کند.قطبى در مورد عدم استفاده از فریدون زندى گفت: ما ۷۰ میلیون ایرانى داریم که مى توانند براى تیم ملى بازى کنند اما فقط ۱۱ نفر مى توانند در زمین بازى کنند. زندى به جاى کریمى در وسط یا چپ مى تواند بازى کند از بچه هاى داخل زمین راضى بودیم. زندى هم موقعیت به دست مى آورد. از همه بچه ها راضى هستم.

/ 0 نظر / 28 بازدید