بازگشت کریمی به شرط خداحافظی آجورلو

قرار بود در آخرین ساعات شب گذشته، جلسه کمیته انضباطی باشگاه استیل‌آذین در رابطه با تصمیم‌گیری نهایی راجع به پرونده جنجالی علی کریمی و موضوع اخراج عجیبش از این باشگاه برگزار شود.
جلسه‌ای که در آن واعظ آشتیانی و امیر مهریزی، دو عضو جدید هیات‌مدیره این باشگاه هم حضور داشتند. آخرین اخباری که راجع به این جلسه منتشر می‌شد به کوتاه نیامدن هیچ یک از طرفین ماجرا از مواضع خود بازمی‌گشت.
 
برخی افراد نزدیک به باشگاه استیل‌آذین می‌گفتند آجورلو به سایر اعضا اعلام کرده در صورت بازگشت کریمی از این باشگاه خواهد رفت و در آن سو کریمی هم پیغام داده تا زمانی که آجورلو دراین باشگاه باشد به استیل‌آذین بازنخواهد گشت. برخی خبرگزاری‌ها هم خبرهایی مانند اینکه کریمی درنهایت با 25 میلیون تومان جریمه و سه جلسه محرومیت از همراهی تیمش، بخشیده خواهد شد منتشر کردند اما شاید مهم‌ترین نکته به قول‌هایی بازگردد که از سوی سران باشگاه به شماره هشت داده شده است.
 
وعده‌هایی مثل اینکه از کریمی خواسته شده در مقابل این ماجرا کوتاه بیاید و در عوض مطمئن باشد آجورلو خیلی زود از صندلی مدیرعاملی باشگاه کنار گذاشته خواهد شد. این شایعه تا جایی پیش رفت که خیلی‌ها معتقد بودند در پایان جلسه حتی این امکان وجود دارد که از میان امیر مهریزی و واعظ آشتیانی، یکی به عنوان مدیرعامل جدید استیل‌آذین معرفی شود و به عبارت بهتر علی کریمی به سردار آجورلو ترجیح داده شود. احتمالی که منابع خبری می‌گفتند حتی اگر امشب هم نیفتد، در آینده بسیار نزدیک قطعا عملی خواهد شد. از ابتدای این ماجرا هم واضح بود که کریمی در باشگاه از سنبه پرزورتری برخوردار است و هدایتی به هیچ‌عنوان زیر‌بار از دست دادن ستاره باارزشش نخواهد رفت.
/ 0 نظر / 30 بازدید